Inca o saptamana in care am fost solicitati pentru recuperarea unui autoturism care a derapat pe autostrada langa Szeged.
(un clik pe cuvintele colorate va ajuta sa vedeti la ce anume face referire cuvantul)
In cursul zilei de sambata am fost solicitati pentru un serviciu de tractari auto in Ungaria, cu recuperare autoturism avariat si transport la domiciliul clientului. Masina a derapat in curba de la intrarea pe M43 la primele ore ale diminetii. Masina a fost extrasa din campul de langa autostrada de o echipa de profil din Ungaria in baza asigurarii ADAC a autoturismului si dusa intr-un loc de langa autostrada ferit de traficul auto, de unde am incarcat-o noi.
Autoturismul a fost complet avariat, din fericire soferul nu a fost ranit. Am intervenit cu dispozitive speciale pentru acest gen de situatii, respectiv carucioare pentru roti rupte, masina avand doua roti rupte din care una desprinsa complet de masina. Mai jos atasam foto-video de la aceasta interventie.
Nu uitati, conduceti prudent! Cineva drag va asteapta mereu acasa! Drumuri bune!
Daca v-a placut si gasiti interesant art. nostru iti recomandam sa te abonezi la blog-ul nostru si sa bifati una din optiunile din cele 3 casute de mai jos sau share.
Ne gasiti pe facebook instagram youtube twitter & google sau la nr. de tel: 0734230464Nu uitati, Tractari Tim solutia problemelor dvs. in traffic!
Urmareste blogg-ul nostru pentru a fii la curent cu urmatorul articol!
Echipa Tractari Tim va ureaza drum bun!
Intervenim promt si in situatii dificile de natura mai putin obisnuita.
Tel: 0734230464











Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu